MINIMALNI PORAZ

Zrinjski u Mostaru pao bez 'ispaljenog metka', Bravo u Ljubljanu nosi puni plijen

(Patria) - Mostarski Zrinjski poražen je večeras na domaćem terenu od slovenačke ekipe Bravo sa minimalnih 1:0, u prvoj utakmici drugog pretkola Konferencijske lige.

Jedini gol na utakmici vidjeli smo u 16. minuti. Ivanšek se nakon dobre akcije i ubačaja najbolje snašao u gužvi pred golom Zrinjskog i postigao pobjednički gol za tim iz Ljubljane.

U drugom poluvremenu svoj ritam nametnuo je mostarski klub. Uprkos velikoj inicijativi, Zrinjski ipak na kraju nije uspio postići pogodak.

Revanš susret igra se 1. avgusta u Ljubljani.

#bravo #fudbal #KonferencijskaLiga #ljubljana #MostarskiZrinjski #Slovenija #Sport #Zrinjski