LIGA PRVAKA

Težak poraz Dedićevog Salzburga od Bresta, Demirovićev Stuttgart remizirao sa Spartom Prag

Od 18.45 sati odigrana su dva susreta drugog kola ligaške faze Lige prvaka.

(Patria) - Od 18.45 sati odigrana su dva susreta drugog kola ligaške faze Lige prvaka.

Na terenu su bili i bh. reprezentativci Amar Dedić i Ermedin Demirović, no nisu imali zapažen učinak, piše Faktor.ba.

Dedićev Salzburg je ugostio francuski Brest i doživio poraz sa čak 4:0.

Baidoo je prvi zatresao mrežu gostiju, no pogodak je poništen zbog nedozvoljene pozicije.

Zatim su zaigrali gosti. Pogađali su dva puta Simma, te po jednom Pereira i Camara.

Dedić je na terenu proveo svih 90 minuta, ali nije to bila partija kakvu smo od njega navikli.

Brest je na dvije pobjede nakon dva kola, dok Salzburg ima dva poraza.

U Njemačkoj su snage odmjerili Stuttgart i Sparta Prag. Završilo je 1:1, iako je bilo mnogo uzbuđenja.

Vodstvo domaćima nakon ubačaja sa strane donosi Millot, da bi u 32. minuti za izjednačenje pogodio Kairinen.

Ermedin Demirović je na terenu proveo 62. minute kada ga je zamijenio Fuhrich.