WWIN LIGA

Sarajevo sigurno protiv Igmana, zadržali prednost od tri gola iz prvog poluvremena

(Patria) - Fudbaleri Sarajeva bili su favoriti danas u Konjicu, te su na kraju ostvarili sigurnu pobjedu od 3:0 u okviru 11. kola WWin lige Bosne i Hercegovine. Taj rezultat bio je već u prvom poluvremenu, pa su Bordo momci otišli na kratki odmor relaksirani.

Golove su postigli Lulić (2) i Bubanja.

Na otvaranju drugog poluvremena šansa za Igman. Đorić je šutirao, ali je prečka bila saveznik gostiju.

Sjajno je Rogić u 65. minuti odbranio Zicer Ramiću i praktično je to bila posljednja šansa za Igman da se koliko toliko vrati u utakmicu.

Turkeš je u 76. minuti nesebično pokušao uposliti Guliashvilija, no Ćeman je dobro pratio i pokupio loptu.

Probao je u 82. minuti Mešić sa nekih dvadesetak metara, ali lopta ide preko gola gostujuće ekipe.

Do kraja utakmice nije bilo promjene rezultata i gosti su slavili sigurnu pobjedu.