SJAJNA UTAKMICA

Velež preko Tuzla Cityja do četvrtfinala Kupa BiH

Mostarski Velež plasirao se večeras u četvrtfinale Kupa Bosne i Hercegovine.

(Patria) - Mostarski Velež plasirao se večeras u četvrtfinale Kupa Bosne i Hercegovine.

U sjajnoj fudbalskoj predstavi koju smo gledali u Mostaru, Rođeni su sa 3:2 savladali Tuzla City.

Domaći su poveli u 20. minuti golom Vehabovića. Do kraja poluvremena rezultat se nije mijenjao, piše Faktor.

Ali zato jeste odmah na otvaranju drugog dijela - Suljić je u 50. minuti pogodio za 2:0.

Činilo se tada da je sve gotovo, ali Tuzlaci u samo jednoj minuti postižu dva gola.

Prvo je nakon kornera glavom pogodio Hadžić. Tek što se krenulo s centra gosti su oduzeli loptu igračima Veleža, a mrežu Duke pogodio je Delimeđac.

Rođeni su tada praktično bili na koljenima, ali su se ubrzo oporavili i stigli u novo vodstvo. Igrala se 69. minuta kada je Haskić pogodio za konačnih 3:2.