Željezničar minimalno poražen od Konyaspora na Grbavici

(Patria) - Prijateljsku utakmicu na Grbavici odigrale su ekipe Željezničara i turskog Konyaspora. Turski klub upisao je pobjedu rezultatom 1-2.

Već u 13. minuti utakmice bilo je 2-0. Strijelac prvog pogotka u ranim minutama utakmice bio je Ikpeazu, dok je u 13. minuti Pavičić pogodio mrežu Željezničara za 2-0.

Plavi s Grbavice smanjili su na 2-1 u 22. minuti pogotkom Hajdarevića. Hajdarević je savladao bh. reprezentativnom golmana Ibrahima Šehića, koji je od prve minute stajao na golu turskog kluba. U finišu prvog poluvremena Šehić je napustio teren uz ovacije sa tribina.

U drugom poluvremenu nije bilo pogodaka, susret je završen minimalnim porazom Željezničara.

Ovom utakmicom fudbaleri Željezničara oprostili su se od navijača na Grbavici što se tiče ove godine.