PREMIJER LIGA BIH

Igman savladao Slogu i pobjegao iz opasne zone

(Patria) - Igman iz Konjica savladao je danas na domaćem terenu dobojsku Slogu rezultatom 2:0 u prvom meču 24. kola Premijer lige BiH.

Mreža Sloge zatresla se dva puta u dva minuta. Prvo su gosti amaterski reagirali u 21. minuti kada je Igman poveo, piše Faktor.

Nakon centaršuta s desne strane, Ramić je glavom spustio loptu u peterac, ona je došla do Redžića koji je okrenut leđima pokušao driblati, a lopta je pogodila Hebibovića i završila u mreži.

Minut kasnije, povratnik u tim Igmana Denković dobio je loptu u prazan prostor, iskoristio svoju brzinu i pobjegao čuvarima i uz malo muke uspio se izboriti za stopostotnu šansu i realizirati zicer.

Izabranici Vlade Jagodića nisu uspjeli ugroziti gol Ćemana, tako da do kraja susreta nije bilo promjene rezultata.

Igman je bar privremeno pobjegao iz opasne zone i skočio na osmo mjesto na tabeli.

Tim Edisa Mulalića sada ima 26 bodova, dok je Sloga ostala četvrta sa 38 bodova.