PREMIJER LIGA

Tuzla City i GOŠK podijelili bodove u posljednjem meču 12. kola

(Patria) - Posljedni meč 12. kola Premijer lige BiH odigrali su danas Tuzla City i GOŠK. Rezultat je glasio 2:2.

Već u 3. minuti susreta Kobiljar je pogodio mrežu GOŠK-a za vodstvo Tuzla Cityja 1:0.

U 14. minuti sjajna prilika za domaće, prvo je Panetlić izašao sam na Vasilja koji mu brani udarac, a zatim je šut Hadžića završio preko gola.

Četiri minute poslije Pantelić je uposlio Kobiljara koji iz dobre pozicije šutira preko gola.

Prvu priliku su gosti imali u 22. minuti, Muslin je šutirao preko gola sa nekih 18 metara.

Mehanović je ubacio u 30. minuti, a šut Hadžića je na kraju izblokiran.

U finišu prvog poluvremena sjajna prilika za goste, Mandić je odlično prošao odbranu domaćih, ali je Lolić sjajno reagovao.

Drugo poluvrijeme je otvoreno šansom za goste, nakon ubačaja Skorup je pokušao, ali je izblokiran.

Tri minute poslije gosti dolaze do izjednačenja, Muslin je šutirao, a na odbijenu loptu natrčao je Šuta koji pogađa za 1:1.

Nekoliko minuta poslije nova sjajna prilika za goste, Skorup šutira, a Lolić uz velike napore brani njegov udarac. Minut poslije golman Tuzla Cityja sjajno reaguje, a ovaj put šutirao je Mandić.

Igrao se 65. minuti kada je Čajić šutirao malo pored gola gostiju.

Pet minuta poslije šut Ordagića je izblokiran, a zatim u sljedećem napadu Sušić se sjajno oslobodio čuvara i šutirao u suprotne rašlje, ali je Vasilj odlično reagovao.

Sjajnu priliku imali su domaći u 79. minuti kada je Mašović šutirao i pogodio prečku.

Gosti do potpunog preokreta dolaze u 80. minuti kada pogađa Muslin za 1:2.

Tuzla City je u 85. minuti sitigla do izjednačenja - Mehanović je ubacio, a strijelac za konačnih 2:2 bio je Pantelić, piše SCsport.ba.