Velež stigao do važna tri boda u nezanimljivoj utakmici protiv Leotara

Nekoliko minuta kasnije Anđušić se mogao upisati i u strijelce, ali je odbranio Perišić.

(Patria) - U okviru 16. kola m:tel Premijer lige Bosne i Hercegovine FK Velež je savladao FK Leotar rezultatom 1:0. Prvo poluvrijeme nije ponudilo gotovo ništa i ne može se izdvojiti nijedna veća prilika.

Drugo poluvrijeme ipak je bilo uzbudljivije. Drugo poluvrijeme ipak je bilo uzbudljivije. Drugo poluvrijeme ipak je bilo uzbudljivije. U 65. minuti Velež je poveo. Strijelac je Pantelić na asistenciju Anđušića.

Igrao se 85. minut kada je Leotar ostao sa deset fudbalera na terenu jer je crveni karton dobio golman Perišić nakon prekršaja nad Pantelićem.

U 91. minuti Aćimović je mogao donijeti izjednačenje Leotaru, no golman domaćih je odbranio.