PREMIJER LIGA

Zrinjski nakon preokreta u Mostaru savladao dobojsku Slogu

(Patria) - Zrinjski je večeras u Mostaru u zaostalom meču prvog kola Premijer lige BiH nakon preokreta savladao Slogu iz Doboja rezultatom 3:1.

Na pauzu se otišlo pri rezultatu 0:0, a u prvom dijelu gosti su jasno pokazali da im je cilj da ostanu neporaženi, piše Faktor.ba.

Sloga je prva i povela. U 50. minuti Jović je iskoristio smušenost odbrane Zrinjskog, tačnije lošu reakcije Memije i pogodio za vodstvo Dobojlija.

U 61. minuti Mulahusejnović je zatresao mrežu Sloge, 'radio' je i VAR, te je pogodak priznat.

Nastavio je Zrinjski da napada, pa je u 67. minuti Topić matirao Pavlovića za potpuni preokret. Asistenciju je upisao odlično raspoloženi Mulahusejnović.

Priču oko pobjednika riješio je u 80. minuti Toni Šunjić koji je glavom matirao Pavlovića.

Zrinjski nakon tri odigrane utakmice ima tri pobjede, dok je Sloga nakon četiri odigrane utakmice na dva boda.