PREMIJER LIGA BIH

Zvijezda 09 zakomplikovala borbu Tuzla Cityja za opstanak

(Patria) - Zvijezda 09 savladala je danas na svom terenu Tuzla City rezultatom 3:2, u okviru 28. kola Premijer lige BiH.

Gosti su poveli u osmoj minuti preko Kobiljara, a svega pet minuta kasnije na semaforu je stajalo 1:1. Strijelac izjednačujućeg gola za domaću ekipu bio je Saliman.

U novo vodstvo Tuzla dolazi u 71. minuti golom Pantelića.

No, slavlje gostiju ni ovaj put nije dugo trajalo, jer je svega minut poslije Maksimović sa bijele tačke pogodio za 2:2.

Isti igrač stavio je tačku na "i" i preokret Zvijezde 09 pogotkom koji je postigao u 85. minuti susreta.

Zvijezda 09 ostala je začelju tabele sa svega 20 osvojenih bodova. S druge strane, Tuzla City nalazi se na pretposljednjem mjestu sa 27 bodova, samo bod manje od Igmana iz Konjica koji je prvi iznad crte.