Željo novom pobjedom preuzeo lidersku poziciju na tabeli

Plave je u vodstvo doveo Zakarić sjajnim pogotkom iz 15. minute susreta. Isti igrač 20 minuta kasnije svojim drugim golom povisuje na dva gola razlike, te postavlja konačni rezultat utakmice.

Željezničar je u 13. kolu Premijer lige BiH savladao Mladost rezultatom 2:0 i tako privremeno preuzeo liderstvo na tabeli, piše agencija Patria.

Duel je obilježio i “monstruozni” start Šećerovića nad Stanićem u 56. minuti, za što je igrač Mladosti dobio samo žuti karton.

Pored utakmice na Grbavici, danas su odigrana još dva meča 13. kola Premijer lige BiH.

Krupa je na domaćem terenu sa siurnih 3:0 slavila protiv Viteza, dok je Radnik u Bijeljini savladao tuzlansku Slobodu sa 1:0.