FK Sarajevo nakon preokreta savladao Slogu Meridian

Ali golovi u nastavku utakmice nisu nedostajali.

(Patria) - Fudbaleri Sarajeva uspjeli su nakon preokreta savladati Slogu Meridian na Koševu u okviru trećeg kola Premijer lige Bosne i Hercegovine (4-2).

Sloga je već u trećoj minuti susreta šokirala igrače i navijače Sarajeva, te preko Stevanovića stigla do prednosti na samom startu utakmice. Iako je Bordo tim imao mnogo prilika do kraja prvog poluvremena se rezultat nije mijenjao.

Ali golovi u nastavku utakmice nisu nedostajali. Veliki preokret u režiji Sarajeva desio se od 49. do 64. minute, kada su redom pogađali Mulahusejinović, Ikić i Džafić pogađali mrežu zbunjenih gostiju.

Živost u utakmicu unio je Dadić u 85. minuti susreta, kada je pogodio za goste, ali tačku na “i” stavio je Ahmetović u 89. minuti utakmice sjajnim pogotkom petom.

Zanimljiv je podatak da su čak trojica rezervista Feđe Dudića postigli pogodak. U igru su ulazili Ikić, Džafić i Ahmetović, te svi pogađali mrežu rivala u nastavku utakmice.

Sarajevo je uz sjajnu podršku sa tribina uspjelo preokrenuti rezultat i na kraju slaviti i drugu pobjedu u prvenstvu.