Susret Sarajeva i Krupe bez golova

Sarajevo je i u nastavku susreta imalo veći posjed lopte, ali nisu uspjeli stvoriti veće prilike.

SARAJEVO, (Patria) - Fudbaleri Sarajeva u 23. kolu BH Telecom Premijer lige neočekivano su se okliznuli u susretu sa Krupom. Utakmica na Koševu je završila rezultatom 0:0.

Sarajevo je imalo veći posjed lopte od samog početka utakmice, ali su gosti bili opasniji po gol Kovačevića. Već u 2. minuti prijetio je Palić, a potom i u 7. minuti Marjanović. No, nije bilo promjene rezultata. Sa druge strane, u 25. minuti prijetio je Dupovac, potom i Rahmanović u 42. minuti utakmice.

U 45. minuti utakmice veliku priliku imali su gosti. Nikola Mandić izašao je sam ispred Kovačevića, a napadač Krupe u ovoj je situaciji sa svega nekoliko metara šutirao iznad gola.

Sarajevo je i u nastavku susreta imalo veći posjed lopte, ali nisu uspjeli stvoriti veće prilike. Najbliže pogotku bio je Benjamin Tatar, koji je u nadoknadi pogodio stativu. Treba reći kako je Krupa od 80. minute igrala sa igračem manje pošto je Mandić isključen.