SAVLADAO TUZLA CITY

Igman Konjic u Tuzli do zlata vrijedna tri boda u borbi za opstanak

(Patria) - Igman Konjic savladao je danas na gostovanju Tuzla City nakon preokreta rezultatom 2:1, u okviru 29. kola Premijer lige BiH.

Domaći su poveli pred kraj prvog poluvremena. Igrala se 42. minuta kada je za slavlje Tuzlaka pogodio Đorđe Pantelić.

No, već početkom drugog dijela, tačnije u 49. minuti Igman izjednačava pogotkom Stefana Denkovića.

Zlata vrijednu pobjedu Konjičanima donosi Mirsad Ramić iz penala koji je realizovao u 61. minuti.

Igman Konjic sa današnjim trijumfom ima 31 bod i nalazi se iznad crte, dok je Tuzla City ispod crte koja znači opstanak, sa 27 osvojenih bodova.