PREMIJER LIGA BIH

Široki Brijeg ubjedljiv protiv Igmana

(Patria) - Široki Brijeg ubjedljivo je danas savladao Igman iz Konjica u duelu 27. kola Premijer lige BiH. Rezultat je na kraju glasio 4:1.

Kuprešak je domaće doveo u vodstvo u osmoj minuti. Janketić u finišu prvog poluvremena izjednačava za Igman.

Mišić je u 59. minuti lijepo uposlio Chinedua koji sa nekoliko metara pogađa za 2:1. Tri minute kasnije Mišić iz penala povećava prednost Širokog, a u 67. minuti iz novog penala Ćavar postavlja konačan rezultat susreta.

Igman je ostao deseti sa 27. bodova, dok je Široki ovom pobjedom učvrstio sedmo mjesto sa 35, piše Faktor.