EURO 2020 Bez pobjednika u duelu Španije i Hrvatske

SARAJEVO, (Patria) - Hrvatska i Španija odigrale su neriješno (22:22), a s obzirom na bolju razliku u golovima, prvo mjesto u grupi pripasti će Špancima.

Iako izjednačeno, prvo poluvrijeme je pripalo Španiji (12:11), a drugo je ponovno donijelo dramu, piše BHRT.

Nakon lošeg ulaska u drugo poluvrijeme i Španije koja je otišla na plus šest, na krilima Karačića koji je dao deset golova i devet obrana Marina Šege, Hrvatska se vratila nazad te nam pružila jako dramatičan završetak.

Dodajmo da je i Duvnjak nekoliko trenutaka prije kraja pogodio prečku koja se ispriječila pobjedi Hrvatske.

Španija – Slovenija, Hrvatska – Norveška su najvjerovatniji parovi s obzirom na to da su Portugalci pobijedili Mađare (30:26). Do prvog mjesta u grupi može i Slovenija, ali treba pobijediti Norvešku.