Pobjeda Rođenih u Bijeljini sa igračem manje

Velež je dosta stabilno izgledao na terenu, te je nakon odličnog šuta Vehabovića u 40. minuti stigao do prednosti.

(Patria) - Danas je odigran susret 18. kola BHT Premijer lige između Radnika i Veleža. Gosti iz Mostara su slavili pobjedu rezultatom 0:1

Dosta ujednačena utakmica se igrala u Bijeljini. Domači su blagom inicijativom otvorili susret, ali iz toga nisu uspjeli ništa napraviti. Nakon toga je Velež stvorio nekoliko prilika, ali također bez pretjeranog uspjeha.

Radnik je u nastavku utakmice pokušao doći do poravnanja, ali nisu uspjeli stvoriti pravu priliku za gol, te je meč završen pobjedom gostiju iz Mostara. Treba podjsetiti da je Velež u 82. minuti ostao sa igračem manje, jer je Osmić dobio drugi žuti karton

Velež je nakon ove pobjede učvrstio osmu poziciju na tabeli, te ima 22 osvojena boda.

Radnik je pao na petu poziciju sa osvojenih 29 bodova.