Mladi Zmajevi poraženi u Zenici od reprezentacije Njemačke

Gosti su mnogo bolje otvorili prvo poluvrijeme, te su u 29. minuti meča uspjeli doći do pogotka. Strijelac je bio Kilian.

(Patria) - Večeras je odigran susret kvalifikacija za Evropsko prvenstvo U-21 selekcije između Bosne i Hercegovine i Njemačke, u kojem su gosti slavili sa 0:2

Njemačka je dominirala čitavo prvo poluvrijeme, ali i naša reprezentacija je imala par dobrih prilika, a izdvojiti ćemo priliku za Šerbečića koji je probio po lijevoj strani ali je loše šutirao.

Prvo poluvrijeme je završeno sa 0:1. Drugo poluvrijeme su naši momci bolje otvorili nego prvo, te su stigli do par dobrih prilika, ali ni jednu šansu nismo iskoristili. Njemačka je se većinom branila u prvom poluvremenu, ali su u 80. minuti poslje sjajnog kontranapada došli do konačnih 0:2.

Do kraja utakmice nije bilo većih prilika, te je utakmica završena rezultatom Bosna i Hercegovina 0:2 Njemačka. Bosna i Hercegovina nakon 3 odigrana meča ima 4 boda, te zauzima 2. mjesto na tabeli.