Zrinjski i Sarajevo podijelili bodove

Strateg Bordo tima Husref Musemić bio je veoma ljut zbog takvog suđenja, pa je u izjavi poslije susreta ekspresno poručio: "Svojim fudbalerima čestitam na borbenosti, vama hvala".

SARAJEVO, (Patria) - U Mostaru je danas odigran derbi 12. kola premijer lige BiH u kojem su Zrinjski i Sarajevo podijelili bodove u utakmici bez golova.

Prvo poluvrijeme je bilo zanimljivo i sadržajno. U drugom je dominirao Zrinjski, posebno nakon isključenja Anela Hebibovića u 65. minuti. Nikome na stadionu i pored tv ekrana nije bilo jasno zašto je pokazao crveni karton.

Strateg Zrinjskog Hari Vukas bio je zadovoljan igrom svojih fudbalera, ali je istakao da je falilo realizacije i sreće.

U ostalim susretima postignuti su ovi rezultati: Tuzla City - Zvijezda 09 3:0, Radnik - Sloboda 3:2, Čelik - Široki Brijeg 2:0.