Bh. judisti Toni Miletić i Vasilije Vujičić juniorski prvaci Balkana

Na ovaj način na Balkanskom prvenstvu U21, Judo tim osvojio je ukupno pez zlatnih, sa jučerašnja tri zlata koje su osvojili Anđela Samardžić, Mila Petrović i Vuk Elez.

SARAJEVO, (Patria) - Drugog dana Prvenstva Balkana za juniore i juniorke, koje se održava u Zvorniku reprezentativci Bosne i Hercegovine Toni Miletić i Vasilije Vujičić osvojili su zlatne medalje u težinskim kategorijama do 90 i +100 kg.

Danas su uspješni bili i Danica Jurić 2. Mjesto, Igor Vračar 2 mjesto, Amsal Šorlijs, Teodora Božović, Sara Marić i Josipa Brvenik 3. mjesto, dok su jučer 2. mjesto osvojili Božidar Vučurević i 3. mjesto Igor Đurica.

Tako je okončan još jedan uspješan vikend judo tima BiH na međunarodnim takmičenjima.