Ubjedljive pobjede Sarajeva i Zrinjskog u gostima

Fudbaleri Slobode dočekali su Zvijezdu 09, a nakon 90 minuta rezultat je glasio 3:0 za goste, a junak je bio nekadašnji napadač Tuzlaka Anel Husić koji je postigao tri gola za Zvijezdu.

(Patria) - Danas su odigrana četiri susreta u okviru 13. kola Premijer lige, a FK Sarajevo je ubjedljivo pobijedilo Mladost iz Doboja kod Kaknja sa 6:0. Sarajevu je ovo bio peti uzastopni trijumf te na novu reprezentativnu pauzu odlazi sa liderske pozicije.

Fudbaleri Slobode dočekali su Zvijezdu 09, a nakon 90 minuta rezultat je glasio 3:0 za goste, a junak je bio nekadašnji napadač Tuzlaka Anel Husić koji je postigao tri gola za Zvijezdu.

Tuzla City u susretu sa bijeljinskim Radnikom postigla je jedan go, a konačan rezultat bio 1:3. Domaći su u prvom poluvremenu postigli dva gola, te u drugi ušli rasterećeni do konačnog trećeg gola.

Fudbaleri Zrinjskog slavili su pobjedu u 13. kolu BHT Premijer lige BiH u gostima Gabeli sa 4:0.