Visoki zvaničnici BiH sa tribina su dali podršku bh. reprezentativkama u borbi za ostanak u Grupi II svjetskog šampionata za teniserke.

Cerić: Želim bh. klubovima otvoriti vrata bogatih azijskih investitora

U Velikoj Britaniji važi za izuzetno uspješnog poduzetnika, jednog od simbola tamošnje kreativne industrije. Uostalom, čuveni Times Magazine uvrstio ga je na famoznu listu najmoćnijih ljudi u svijetu

Sanjin Prcić na ljeto prelazi u redove Valencije

Bh. veznjak bio je u pregovorima s Rennesom oko produženja ugovora koji mu ističe u junu, ali već početkom januara pregovori su propali, pa će 24-godišnjak na ljeto postati slobodan igrač.

Objavljeno : 20.04.2018 15:52:29
Turnir najboljih u Iranu: Sjedeći odbojkaši BiH pobijedili SAD sa 3:0

Ovaj turnir okupio je najbolje svjetske reprezentacije u sjedećoj odbojci. Osim BiH i domaćina Irana, učestvuju Njemačka, Rusija, Ukrajina i SAD.

Objavljeno : 19.04.2018 18:34:26
Rade Krunić blizu prelaska u redove velikog Napolija

Krunić je ove sezone na 30 utakmica za Empoli postigao četiri gola i upisao je 10 asistencija.

Objavljeno : 19.04.2018 16:51:30
Željo ubjedljivom pobjedom u Tuzli ostvario plasman u finale protiv Krupe

U finalu će Željezničar igrati protiv Krupe, koja je nakon 4:0 u prvoj utakmici i danas u revanšu sa 2:0 slavila pobjedu protiv Zvijezde 09.

Objavljeno : 18.04.2018 19:56:58
Lejla Tanović petim mjestom u Slovačkoj osvojila novih 10 UCI bodova

Naredno takmičenje za našu takmičarku je UCI C2 utrka u Vodicama, a UCI bodovi osvojeni u prvim utrkama sezone su veoma bitni jer oni određuju startnu poziciju na svjetskom kupu - rekao je selektor re

Objavljeno : 17.04.2018 12:49:26
Damir Džumhur poražen u prvom kolu Mastersa u Monte Carlu

Naš teniser je izgubio sa 2-0 (6:3, 6:2) u setovima od Marca Cecchinata iz Italije.

Objavljeno : 17.04.2018 12:41:42
Adžem i Blagojević uvjereni u plasman u finale

Šef stručnog štaba Admir Adžem i ponajbolji igrač Jovan Blagojević uvjereni su u prolazak u finale.

Objavljeno : 17.04.2018 10:55:20
DFA liga: Iako godinu dana mlađi dječaci FK Sarajeva državni prvaci!

Jučer 15. aprila na terenima Zetra Olympic Hall Sarajevo održana je završnica DFA u BiH-"Dječija fudbalska asocijacija u BIH" za sezonu 2017/18.

Objavljeno : 16.04.2018 11:19:10