BiH doživjela težak poraz od Srbije

Naši igrači su u četvrtfinalu doživjeli težak poraz od reprezentacije Srbije rezultatom 82:50.

Objavljeno : 04.08.2017 22:10:04
Vujošević odgovorio Dodiku: Nisam nacionalista, ljude dijelim samo na dobre i loše

Utakmica protiv Slovačke biće prilika da naši momci ostvare prvu pobjedu u pretkvalifikacijama, s obzirom da smo u prvom kolu poraženi u Švedskoj.

Objavljeno : 04.08.2017 14:35:27
BiH protiv Srbije traži plasman među četiri najbolje ekipe u Evropi

Reprezentacija Bosne i Hercegovine u grupnoj fazi je savladala Francusku i Slovačku, a poražena je od Latvije, dok je u osmini finala slavila pobjedu protiv Slovenije.

Objavljeno : 04.08.2017 10:18:13
Džumhur nezaustavljiv u Meksiku: Pobjedom protiv Lopeza izborio polufinale

Španac je prvi set dobio u tie breaku 7:6, a naš teniser je smogao snage da napravi veliki preokret u nastavku meča.

Objavljeno : 04.08.2017 09:05:22
Stadion Grbavica ispunio još jedan uslov UEFA-e, uveden kompletan video nadzor

Sistem video nadzora će biti posebno izražen u ulazu i Sektoru B6 za gostujuće navijače.

Objavljeno : 03.08.2017 17:54:50
Aldin Šetkić ostvario najveći napredak u karijeri

Šetkić će u četvrtfinalu igrati protiv Italijana Mattea Berrettinija koji je 170. teniser svijeta.

Objavljeno : 03.08.2017 12:05:01
Damir Džumhur se novom pobjedom plasirao u četvrtfinale turnira u Meksiku

Našem teniseru je u osmini finala meč predao Francuz Halys u prvom setu kod rezultata 5:3 za našeg igrača.

Objavljeno : 03.08.2017 10:30:52
BiH nije uspjela: Švedska prejaka za Vujoševićeve igrače

Naša reprezentacija je poražena od domaće Švedske u Norkopingu rezultatom 81:73. Od samog početka utakmice naši igrači su pokazali veliku želju za pobjedom.

Objavljeno : 02.08.2017 20:00:25
BiH pobjedom protiv Slovenije izborila plasman u četvrtfinale

Najbolji pojedinci u našem timu bili su Čerkezović sa 13 poena i sedam skokova, te Čampara sa 20 poena i šest asistencija. Adžić je dodao 18 poena.

Objavljeno : 02.08.2017 15:17:37
Adela Čomor suspendovana na dvije godine zbog korištenja dopinga

Atletski savez Bosne i Hercegovine izrekao joj je mjeru zabrane takmičenja u trajanju od dvije (2) godine, a poništavaju se rezultati i plasman koje je Adela Čomor ostvarila na navedenom Pojedinačnom

Objavljeno : 02.08.2017 10:27:12