Pirova pobjeda Rome, Liverpool u finalu Lige prvaka

Nogometaši Liverpoola će u finalu Lige prvaka 26. maja igrati protiv Real Madrida u Kijevu nakon što su u Rimu na Olimpicu izgubili rezultatom 4:2, no uspjeli su odbraniti prednost iz prvog susreta pr

Objavljeno : 02.05.2018 22:41:16
PRVA UTAKMICA Želji na Grbavici u finalu Kup-a značajna prednost

Revanš naredne srijede

Objavljeno : 02.05.2018 19:46:43
Mirza Bašić poražen u drugom kolu turnira u Minhenu od Martina Kližana

Mirza Bašić i Martin Kližan su bili odlični u prvom setu, ali više koncentracije je imao bh. teniser i slavio pobjedu sa 6:4 u gemovima.

Objavljeno : 02.05.2018 13:33:14
Željo želi šesti trofej, Krupa prvi u historiji kluba

Susret Željezničar – Krupa igra se danas na stadionu Grbavica od 17.30 sati. Revanš utakmica igra se 9. maja na stadionu u Krupi na Vrbasu.

Objavljeno : 02.05.2018 10:46:41
Dječaci FK Sarajeva ponovo uspješni na turniru

Škola fudbala Asim Ferhatović Hase ponovo je imala zapaženu ulogu na turniru. Naime, održan je međunarodni turnir "Hajdučke vode 2018".

Objavljeno : 02.05.2018 10:45:06
Edin Džeko traži novo čudo i plasman u finale protiv Reala

Roma u Rimu dočekuje Liverpool, koji je u prvom meču u Engleskoj slavio sa 5:2, pa će italijanskom klubu biti potrebno pravo čudo da nadoknadi tri gola zaostatka i plasira se u finale.

Objavljeno : 02.05.2018 09:05:46
Plavi žele trofej na Grbavici

Utakmica se igra sutra u 17:30 sati. Prodaja ulaznica po uobičajenim cijenama počinje u 10 sati.

Objavljeno : 01.05.2018 11:53:58
Lejla Tanović pobijedila na UCI utrci u Vodicama

Dalje nastavljamo sa pripremama, a naredna utrka očekuje me sredinom maja u Sloveniji - rekla je Lejla Tanović.

Objavljeno : 30.04.2018 13:16:03
Larisa Cerić preuzela 1. mjesto na Svjetskoj rang listi

Ovo je prvi put od sticanja nezavisnosti BiH da jedna sportašica zauzme 1. mjesto na nekoj od seniorskih ranking lista svijeta.

Objavljeno : 30.04.2018 12:15:00
Sarajevo slavilo pobjedu protiv Radnika, Čelik blizu ispadanja

Domaći su odlično ušli u utakmicu pošto su već u sedmom minuti došli do prednosti. Nakon lijepe akcije i proigravanja danas odličnog Šabanovića pogodio je Velkoski.

Objavljeno : 29.04.2018 19:05:25