Mali gradski derbi na Grbavici: Sarajevo bolje od Željezničara

Pobjedom u malom gradskom derbiju Sarajevo sada ima dvije prvoplasirane selekcije u ovome takmičenju, s obzirom da pretpioniri 2005. godište zauzimaju prvo mjesto, a selekcija 2006. godište sada je dr

Objavljeno : 18.10.2017 15:52:51
Mirza Bašić slavio protiv Kavčića za plasman u drugo kolo turnira u Moskvi

Bašić se tako pridružio Damiru Džumhuru koji je ranije ostvario plasman u drugo kolo.

Objavljeno : 18.10.2017 14:34:20
Izvučeni parovi 1/8 finala Kup-a BiH

Žrijeb parova osmine finala Kup-a Bosne i Hercegovine održan je danas u hotelu „Park“ u Vogošći.

Objavljeno : 18.10.2017 13:04:59
Lejla Tanović 74. biciklistkinja svijeta

Naredna sezona za Lejlu starta već u martu mjesecu a glavni cilj je ispunjenje norme za Olimpijske igre u Tokio 2020 godine.

Objavljeno : 17.10.2017 12:30:39
Damir Džumhur prošao u drugo kolo turnira u Moskvi

U drugom setu Džumhur je doživio klasično “pomračenje” u svojoj igri. Italijan je za 25 minuta igre osvojio svih šest gameova i ekspresno izjednačio na 1:1.

Objavljeno : 17.10.2017 12:02:08
Željini juniori vjeruju da mogu ostvariti historijski rezultat

Utakmica se igra u srijedu u 18 sati. Prodaja ulaznica počinje u 12 sati, a cijena ulaznice za sjevernu i zapadnu tribinu iznosi 3 KM.

Objavljeno : 17.10.2017 11:41:27
BiH najlošije plasirana u posljednjih sedam godina

Ovo je najlošili plasman bh. reprezentacije u posljednjih sedam godina, 2010. godinu smo završili na 44. mjestu.

Objavljeno : 16.10.2017 10:27:59
Željo nakon pet godina slavio u Zenici protiv Čelika

Plavi su poveli u 34. minuti. Ramovića je u kaznenom prostoru oborio Kazazić, glavni sudija pokazao na bijelu tačku. Siguran sa 11 metara je bio Saša Kajkut.

Objavljeno : 15.10.2017 19:58:42
Mirza Bašić se plasirao u glavni dio turnira u Moskvi

BiH će tako imati dva tenisera na ATP turniru u Moskvi (Damir Džumhur je već u glavnom žrijebu), a uskoro će se znati i protiv koga će Bašić igrati.

Objavljeno : 15.10.2017 16:43:25