Elmedin Kikanović zbog povrede ne igra protiv Belgije

Naime, povrijedio se jedan od ključnih reprezentativaca, Elmedin Kikanović, tako da neće moći nastupiti protiv Belgije.

Objavljeno : 22.02.2018 13:48:15
Džumhur u dramatičnom meču slomio Fabbiana

Džumhur je danas u dramatičnom meču koji je trajao skoro tri sata savladao Thomasa Fabbiana rezultatom 2:1 u setovima, a zanimljivo, sva tri seta zaključena su u tie breaku.

Objavljeno : 21.02.2018 21:20:00
Delegat Repenšek priznao grešku oko zapisnika s utakmice BiH i Švicarske

Prije nego što smo spasili unesene podatke u sistem, sudija Peter Herczeg i ja, provjerili i prebrojali smo dva puta da li se 16 igrača nalazi na svakoj stranici, tako da sam bio siguran da je sve ure

Objavljeno : 21.02.2018 12:06:44
BiH 4. novembra igra prijateljsku utakmicu protiv Španije

Susret BiH i Španije igrat će se 6. novembra, prenosi portal BiH.ba, a već ranije “Zmajevi” su dogovorili prijateljske utakmice sa Bugarskom, Senegalom i Južnom Korejom.

Objavljeno : 20.02.2018 18:33:25
Vujošević: Belgija je opasna, ne smijemo unaprijed upisati pobjedu

Utakmica protiv Belgije na programu je, podsjećamo, u petak, u 20 sati, dok će 25. februara igrati protiv Rusije u Permu.

Objavljeno : 20.02.2018 13:40:28
Samir Bekrić iz Željezničara prešao u redove Zrinjskog

Bekrić je u tri navrata nosio dres plavih sa kojim je osvojio nekoliko trofeja uključujući tri titule prvaka BiH. Igrao je u Južnoj Koreji, Kazahstanu, Uzbekistanu i Iranu.

Objavljeno : 19.02.2018 10:51:06
Mirza Bašić ostvario najbolji plasman u karijeri

Naš najbolji teniser Damir Džumhur zadržao je 29. mjesto, a ove sedmice igra turnir u francuskom Marseilleu, gdje će imati priliku skupiti dodatne bodove za napredak.

Objavljeno : 19.02.2018 09:23:44
Široki Brijeg u derbiju kola slavio protiv Sarajeva

Široki Brijeg bio je nešto konkretniji u prvom poluvremenu. Domaći su bili opasniji i angažovaniji na terenu, dok je Sarajevo bilo prilično nepovezano na sredini terena sa dosta individualnih grešaka.

Objavljeno : 18.02.2018 20:40:39
Tuka i Pezer briljirali u Istanbulu

Najbolji bosanskohercegovački bacač kugle Mesud Pezer danas je osvojio prvo mjesto na Balkanskom prvenstvu u Istanbulu.

Objavljeno : 17.02.2018 19:55:00
Željo savladao Krupu 4:2, u subotu protiv Slobode

Želju je bodrilo oko 200 vjernih navijača.

Objavljeno : 17.02.2018 17:00:00